Místo konání

Marina Hramina na Murteru

Střední Dalmácie je jednou z nejkrásnějších lokalit Jadranu. K jedinečnosti přispívá členitost pobřeží, kvalita pláží, ostrovní scenerie, horská hradba, historické a architektonické unikáty a mediteránská flóra. Hramina se nachází na ostrově Murter blízko vstupu do národního parku Kornati. Písčité a oblázkové pláže s piniovými háji se vinou v kilometrových pásech podél prohřátého moře. Zároveň oblast poskytuje ideální prostředí pro jachting.

Doprava

Doprava do Chorvatska a zpět je individuální. Není zajištěna pořadatelem. Na základě dohody nabízíme vyzvednutí z letiště ze Splitu nebo Zadaru za poplatek.

Příjezdové informace – automobilová doprava

Vzdálenost (Praha-Murter): 1000 km
Doporučená trasa: Praha (D1) – Brno (exit 194a, E461) – Mikulov (B7, A5, E461, S1, S2, S23) – Vídeň (A2, A9) – Graz (A9) – Maribor (A1, E59) – Zagreb (A1) – výjezd 20 – Pirovac.

Ubytování

Startovné zahrnuje ubytování na plachetnici pro 6-7 osob. Jiný typ ubytování si hradí účastník z vlastních prostředků (apartmán cca 30 EUR/osoba/noc, hotel 50-80 EUR/osoba/noc). V případě zájmu o zprostředkování alternativního ubytování v místech, které závod navštíví, nás prosím kontaktujte nejpozději do 31.7. 2022.

Partneři