Popis akce

Organizačně se jedná o čtyřdenní etapový závod na identických plachetnicích. Pro účely firemní regatty není potřeba, aby měli účastníci jakékoliv zkušenosti s jachtingem. Každému týmu je v rámci startovného přiřazen zkušený český závodní jachtař.
Trasa regaty zavede účastníky do rušných přístavů, osamělých zátok i na blízké ostrovy. Stravování probíhá formou ALL IN. Každé ráno budou zajištěny snídaně v místních restauracích a posádky obdrží obědové balíčky na vodu. Kromě 2 večerů, které jsou věnované soukromí posádek, jsou zajištěny večerní rauty (slavnostní zahájení a ukončení regatty).

Regata bude uskutečněna formou skutečného jachtařského závodu složeného z 6 rozjížděk. První den proběhne trénink a bude sloužit pro základní sehranost posádky a její schopnost závodit. Další dny již budete skutečně závodit jak kolem bójí, tak kolem ostrovů. Každý den se pojede jedna okruhová rozjížďka a jedna navigační rozjížďka.

Pravidla IT Regatty

Závod se pojede podle Závodních pravidel jachtingu 2020-24. Vylosovaný profesionál do posádky je s pravidly velice dobře seznámen a s jejich základy seznámí svoji posádku.

Partneři